Під час випробування обладнання занурювали на глибину від 20 до 50 м, а максимальна потужність енергії, що вироблялась, становила 30 кіловат

Японські фахівці вперше провели успішне випробування нової установки для вироблення електроенергії за рахунок океанічних течій. Перші комерційні поставки нових установок заплановані до 2020 року. Про це пише російське видання Комерсант.

Експеримент тривав упродовж п’яти днів в районі південно-західного японського острова Кутіносіма, де проходить сильна течія Куросіо.

Нова система називається «Кайрю». Її розробила компанія IHI Corporation і Організація розвитку нової енергетики і промислових технологій.

Установка складається з трьох металевих циліндрів, кожен завдовжки близько у 20 метрів. Циліндри з обох боків обладнані генераторами з лопатями діаметром 11 м, які виробляють електроенергію, обертаючись через течію. Їхня загальна потужність становить 100 кіловат.

Під час випробування обладнання занурювали на глибину від 20 до 50 м, а максимальна потужність енергії, що вироблялась, становила 30 кіловат.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ