Українського бійця вбили та спалили в машині

На британських островах Ґернсі жорстоко вбили українського військового, якому раніше неодноразово погрожували російські найманці через участь у війні на Донбасі. Про це йдеться на сторінці в Facebook 8-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії.

«У Європі, на островах Британії Ґернсі, сталося вбивство бійця 8-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії Міка, який був колишнім добровольцем у складі батальйону протягом останніх двох років. Катували, вбили, прив’язали і спалили в машині, яку Мік віз для військових потреб батальйону», – зазначено у повідомленні.

Убивство сталося на островах, де населення становить менше 70 тисяч осіб. Із них важко швидко втекти, тож жорстоке вбивство тут є резонансним злочином.

«Сицилійська мафія – дитячий садок порівняно з тими методами, які використовує Кремль для реалізації своїх імперських цілей. Для них немає різниці де вбивати – на сході України або в центрі Європи. І вони не зупиняться», – підкреслили в батальйоні.

Друг убитого військового, комбат Андрій Ґерґерт, написав, що повинен був зустрітися з Міком на кордоні: «Він допомагав нам, воював із нами, днями я мав зустріти його на кордоні – Мік віз машину, броніки, термобілизну. Не сумніваюся, що це зробили московити. Він неодноразово говорив, що йому погрожували за його участь в україно-московській війні. Сьогодні такі їхні методи в центрі Європи».

«Московія не зупиниться ні перед ким, і ні перед чим у досягненні своїх імперських цілей. Друг Мік! Ти сміливий воїн, ніколи не приховував своїх поглядів, завжди і всюди говорив правду людям про події в Україні. Для нас – ти загинув на полі бою, поруч з усіма хлопцями, які поклали свої голови в цій страшній війні, твоя мужність і наполегливість були та назавжди залишаться прикладом для нас і майбутніх поколінь. Схиляємо голови», – підсумував військовий.

Маємо втрати…В центрі Європи – на островах Британії Гернсі сталось вбивство бійця 8-й окремий батальйон Української Добровольчої Армії друга Міка Mick Alps – що був добровольцем в складі батальйону протягом останніх двох років. Катували, вбили, прив’язали та спалили у машині, яку Мік віз для військових потреб батальйону.Вбивство на островах, де населення менше 70 тис, звідки важко швидко втекти, де всі знають один одного – то резонансна подія.Сицилійська мафія – дитячій садок порівняно з тими методами, які використовує кремль для реалізації своїх імперських цілей. Для них немає різниці де вбивати – чи на сході України чи в центрі Європи.Й вони не зупиняться.______________Andriy Gergert комбат друг Червень:"Він допомагав нам, воював із нами, днями я мав зустріти його на кордоні – Мік віз машину, броніки, термобілизну. Не маю сумнівів, що то зробили московити. Мік не одноразово говорив, що йому погрожували за його участь в україно-московській війні. Сьогодні такі їх методи в центрі Європи. Сподіваємось що ця страшна смерть, це резонансне нахабне вбивство не залишиться непоміченим європейською спільнотою. Московія не зупиниться ні перед ким, й ні перед чим у досягненні своїх імперських цілей.Друг Мік! Ти був сміливий воїн, ніколи не приховував своїх поглядів, завжди й усюди говорив правду людям про події в Україні. Для нас – ти загинув на полі бою, поруч з усіма хлопцями, що поклали свої голови в цій страшній війні, твоя мужність й наполегливість були й на завжди залишуться прикладом для нас та прийдешніх поколінь. Схиляємо голови…."Друже, ти живий в наших серцях. Вічна Слава Герою!Офіційне повідомлення поліціїhttps://www.facebook.com/guernseypolice/posts/1185623048248956Новини на BBChttp://www.bbc.com/news/world-europe-guernsey-42610497

Gepostet von Аратта 8-й батальйон УДА Української Добровольчої Армії am Samstag, 13. Januar 2018