Музикант переконаний, що кандидати на посаду на Банковій мають виконати три умови

Музикант, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук назвав три умови, за яких він голосуватиме за того чи іншого кандидата на виборах Президента України, що пройдуть 31 березня. Про це співак повідомив у Facebook.

«Не маю планів підтримувати жодного з них (кандидатів, – ред.), але, як свідомий громадянин, свій вибір обов’язково зроблю. Для того, щоби я міг проголосувати за того, чи іншого кандидата в президенти, мають бути виконані три умови», – написав співак.

Так, на думку Вакарчука, кандидат в президенти повинен взяти участь в теледебатах з опонентами, або в програмах подібного формату, які відбуватимуться в прямому ефірі і без наявності суфлера.

Крім того, кандидат в президенти має назвати імена членів своєї команди – майбутніх міністра закордонних справ, міністра оборони, начальника Генштабу Збройних сил, генпрокурора, керівника Служби зовнішньої розвідки та керівника СБУ.

Третя умова – кандидат в президенти повинен продемонструвати на реальних фактах, як виконував свої обіцянки в минулому.

Вакарчук додав, що «ці три умови не є достатніми, але точно є необхідними».

«Якщо хоча б одна з цих трьох умов не буде виконана, за такого кандидата в президенти голосувати не слід», – переконаний музикант.

Він запропонував усім виборцям використати ці три умови при виборі кандидата в президенти.

«Зробімо свій вибір відповідально!», – закликав Святослав Вакарчук.

#ТриУмовиКандидату

#ТриУмовиКандидату Вони не є достатніми, але точно є необхідними.***Всім привіт! Мене часто питають, що я думаю про того чи іншого кандидата в Президенти України. Я вже казав, що не маю планів підтримувати жодного з них, але як свідомий громадянин, свій вибір обов`язково зроблю. Важливими є не образи кандидатів, а цінності, які стоять за ними. Не гасла на білбордах, а конкретні дії. Не яскравість передвиборчих кампаній, а те як він поводить себе в реальному житті. Для того, щоб я міг проголосувати за того, чи іншого кандидата в президенти, мають бути виконані три умови (вони не є достатніми, але точно є необхідними): 1. Кандидат в президенти повинен взяти участь в теледебатах з опонентами, або в програмах подібного формату, які відбуватимуться в прямому ефірі і без наявності суфлера. 2. Кандидат в президенти має назвати імена членів своєї команди. Це, в першу чергу, стосується призначень, що відповідають президентським повноваженням, а саме: Міністра закордонних справ, Міністра оборони, начальника Генерального штабу Збройних сил, Генерального прокурора, керівника Служби зовнішньої розвідки, керівника Служби безпеки. 3. Кандидат в президенти повинен продемонструвати на реальних фактах як він чи вона виконували свої обіцянки в минулому. Це стосується тих, хто вже обіймав державні посади або обіймає їх зараз.Якщо хоча б одна з цих трьох умов не буде виконана, за такого кандидата в президенти голосувати не слід Пропоную вам використати ці три умови при виборі вашого кандидата і якщо ви підтримуєте їх, то поділіться ними зі своїми близькими, рідними, друзями, колегами.Пам’ятаймо, ми обираємо не месію, не чарівника, не супергероя; ми обираємо людину. Людину, яка має відстоювати наші цінності і наші інтереси. Зробімо свій вибір відповідально!**********Підтримуєте ці умови, які не є достатніми, але точно є необхідними? Ставте хештег #ТриУмовиКандидату та діліться ними.

Gepostet von Святослав Вакарчук am Donnerstag, 14. Februar 2019

Нагадвємо, наприкінці січня соліст гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук офіційно повідомив, що не братиме участь у виборах Президента України, які призначені на 31 березня.