За словами експерта, удару від РФ слід чекати не тільки з Донбасу

Україні слід бути готовою до удару Росії не тільки з боку окупованих районів Донбасу, але і звернути увагу не зосередження російських військ у західному напрямку. Про це в інтерв’ю Народній правді заявив координатор групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець.

«Наше декларування курсу в НАТО апріорі змушує російську сторону розгортати на західному напрямку відповідні сили і засоби», – підкреслив Машовець, додавши, що звертати увагу потрібно на ударний компонент угруповання, який може свідчити про агресивні плани РФ.

«Треба дивитися на склад дивізій та бригад, у тому числі і на повітряну складову: 4-ту Армію ВПС і ППО Південного військового округу РФ. І взагалі дивитися на склад російського Південного і Західного військових округів», – висловив думку експерт.

До того ж, як він зауважив, що противник зосередив значні сили і засоби на північ від зони АТО – Харківської та Сумської областей.

За словами фахівця, якби війська перебували в польових умовах, це говорило б про плани на швидкий наступ. Однак росіяни навпаки, зайняті будівництвом стаціонарних частин.

«При цьому такі дії можуть виявитися дезінформацією, тому розслаблятися не слід», – резюмував Машовець.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ