Олександр Захарченко
Захарченко погрожує захопленням всього Донбасу і чекає нового майдану в Києві

Бойовики на Донбасі не збираються припиняти бойові дії, а планують воювати і далі, щоби захопити всю Донецьку область. Про це заявив ватажок незаконної організації «ДНР» Олександр Захарченко в інтерв’ю сепаратистському виданню «Політнавігатор», пишуть Новості Донбасса.

«Я вже не раз говорив, що програма-мінімум – це ДНР в межах колишньої Донецької області. Власне, досягнення цієї мети багато в чому стане і так званим примусом до миру. Навряд чи карателі зможуть швидко впоратися з такою поразкою. Найімовірніше, в цьому випадку в Києві знову відбудеться який-небудь «майдан», і до влади прийдуть зовсім інші люди. Можливо, з ними ми зможемо знайти спільну мову. Що стосується Великої Новоросії, то про це говорити поки рано. Це питання ми будемо вирішувати, коли переможемо», – сказав він.

Захарченко впевнений, що їх чекають «не тільки в Маріуполі та Слов’янську, а чекають його і в Харкові з Одесою, і в Миколаєві, і в Херсоні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, вчора, 27 серпня, у Мінську не вдалося домовитися про відведення зброї калібру до 100 мм.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ