Попередник Плотницького також втік у Москву, де 27 січня 2017 року помер нібито від серцевого нападу

Ватажок бойовиків самопроголошеної «Луганської народної республіки» Ігор Плотницький втік у Росію. Про це повідомив директор департаменту комунікації міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко, посилаючись на власні джерела.

«Павуки у банці продовжують жерти одне одного», – написав він у Фейсбуці.

Шевченко нагадав, що попередник Плотницького Валерій Болотов утік у Москву, де 27 січня 2017 року помер нібито від серцевого нападу. Однак його дружина розповіла, що він помер незабаром після того, як випив чашку кави в одному з барів Москви під час «ділової» зустрічі.

За даними моїх джерел ватажок луганських терористів Ігор «Плотва» Плотницький втік у Росію. Павуки 🕷🕸 у банці…

Gepostet von Artem Shevchenko am Dienstag, 21. November 2017

Напередодні ватажок бойвиків ОРЛО Ігор Плотницкий відсторонив Ігоря Корнета від «посади міністра внутрішніх справ ЛНР» у зв’язку з порушенням кримінальної справи.

Той, однак, спростовував свою відставку та забарикадувався в будівлі так званого «МВС ЛНР». Корнет також заявив про затримання на окупованій частині Луганської області нібито українських диверсантів.

Спостерігачі ОБСЄ моніторять ситуацію в Луганську та підтвердили 21 листопада наявність озброєних людей, які заблокували частину міста. Також Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала військову техніку, озброєних людей та колону, яка прямувала до Луганська з ОРДО.

Згодом у Мережі з’явилося відео, на якому видно, що в тимчасово окупований Луганськ приїхала велика військова колона з машин та, ймовірно, військових з Донецька.

У тимчасово окупованому Луганську у вівторок відключили мовлення телебачення та радіо.

За даними ЗМІ, у конфлікті між Ігорем Плотницьким та звільненим ним «міністром МВС ЛНР» Ігорем Корнетом Кремль обрав сторону останнього.