Геращенко: у Росії Паршов пройшов вишкіл у школі диверсантів, створеної ще за часів сталінського НКВД

Убивство колишнього депутата російського парламенту Дєніса Вороненкова скоїв громадянин України Павло Паршов, який був уродженцем міста Севастополь та агентом російських спецслужб. Про це повідомив народний депутат Антон Геращенко на сторінці у Facebook.

«Вбивство Дєніса Вороненкова було скоєно громадянином України, Паршовим Павлом Олександровичем, 1988 року народження, уродженцем міста Севастополь, агентом російських спецслужб», – повідомив Геращенко.

Він розповів, що в Україні Паршов «вів звичайне життя, був приватним підприємцем без особливого успіху».

«За своє життя Павло Паршов ніколи офіційно не виїжджав за кордон України. Але в лютому 2015 року він перетнув кордон України, прийшовши пішки через один з КПП на кордоні з Білоруссю. У Росії він пройшов курс спеціального навчання в школі для диверсантів, створеної ще за часів сталінської НКВС. Йому дали завдання проникнути в один з підрозділів збройних сил або Національної гвардії, бажано, який має гучне ім’я в суспільній свідомості, й робити вигляд, що він – звичайний солдат», – зазначив Геращенко.

«Здоровий, дужий юнак, громадянин України, успішно виконав завдання російських спецслужб і рік прослужив в одному з підрозділів Національної гвардії. У бойових діях участі не брав. Звільнився в серпні 2016 року. Після чого чекав на отримання команди діяти з Москви», – додав нардеп.

Убийство Дениса Вороненков было совершено гражданином Украины Паршовым Павлом Александровичем, 1988 года рождения, уроже…

Geplaatst door Антон Геращенко op vrijdag 24 maart 2017

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 23 березня у центрі Києва розстріляли екс-депутата Держдуми РФ Дєніса Вороненкова, який давав свідчення у справі колишнього президента-втікача Віктора Януковича.

Було поранено двох людей  – охоронця Вороненкова і стрілка. Останнього затримали. Він з пораненнями був госпіталізований у реанімацію. Кілер перебував у вкрай важкому стані та згодом помер. У нього знайшли посвідчення учасника бойових дій.

На думку екс-депутата російського парламенту Іллі Пономарьова, за вбивством можуть стояти російські спецслужби.

Прокуратура має дві попередні версії вбивства – контрабанда ФСБ РФ та надання свідчень у справі екс-президента Віктора Януковича.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ