5 червня у Переяславі-Хмельницькому поховали п’ятирічного Кирила Тлявова, який загинув від вогневого поранення

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що у 5-річного хлопчика, який отримав смертельні поранення в Переяславі-Хмельницькому, стріляли з рушниці, а серед підозрюваних є жінка. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

За словами Авакова, правоохоронці, яких підозрюють у цьому злочині, стріляли з рушниці і не використовували табельну зброю.

«Справа не в зброї, в цьому випадку зброя не була табельною. В цьому випадку приватна група з чотирьох осіб виїхала постріляти. Ми вважаємо, що (вони були, – ред.) напідпитку, адвокати кажуть, що ні», – сказав очільник МВС.

«Але якщо ти поліцейський, якщо ти державний службовець, то в тебе є норми поведінки, які ти не можеш порушувати, навіть якщо ти зараз не на службі», – додав Аваков.

Він також підкреслив, що у вбивстві дитини є п’ять підозрюваних.

«На мою думку, п’ять підозрюваних у цьому вбивстві – четверо тих, хто стріляв, а хто саме – визначить слідство, може, всі, може, один, чия куля і т. д., а також та жінка, яка заховала ту рушницю і, відповідно, сприяла приховуванню злочину – це теж необхідно кваліфікувати, але це справа наразі ДБР», – наголосив міністр.

31 травня в Переяславі-Хмельницькому до лікарні доправили 5-річного Кирила Тлявова із закритою черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку, внутрішньо-мозковою гематомою, переломом скроневої кістки. У дитини виявили вогнепальне поранення голови. Невдовзі затримали двох підозрюваних. 3 червня Кирило помер у лікарні.

4 червня Голосіївський райсуд Києва обрав в якості запобіжного заходу тримання під вартою на 60 діб без права внесення застави для обох підозрюваних у справі працівників патрульної поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції Володимира Петровця та Івана Приходька.

Також 4 червня в багатьох містах України активісти провели акцію «Безкарність вбиває».

5 червня у Переяславі-Хмельницькому поховали п’ятирічного Кирила Тлявова, який загинув від вогневого поранення.