Піонтковскій запевняє – Кремль опинився у капкані України

Росія потрапила у капкан України через оголошені санкції США. Таку думку висловив російський політолог і публіцист Андрєй Піонтковскій у статті для Апострофа.

На думку фахівця, незважаючи на те, що президент США Дональд Трамп ще не підписав законопроект про посилення антиросійських санкцій, «російський ведмідь потрапив в український капкан – і рушити не може, і назад піти не може».

«У всякому разі за цього фюрера. Ось сьогодні, моє відчуття, що це явне прагнення більшості верхівки вийти з цього конфлікту якось. А як могло бути інакше, якщо всі вони зараз під загрозою заморожування і конфіскації їхніх активів, не кажучи вже про публічний розголос всіх їхніх статків», – підкреслив політолог.

Крім того, він звернув увагу на дивну реакцію Росії на санкції: «Однак ось така дуже миттєва реакція на законопроект і дивна в двох відносинах – перше, що оголошено, що це реакція на останній закон про санкції, а насправді це – ось та відповідь, яка природно була б 29 грудня, і повна невідповідність масштабу цієї відповіді масштабу санкцій, які дійсно набудуть чинності протягом 10 днів. Усе це, на мій погляд, свідчить про розгубленість у Кремлі».

Читайте: Енергетичні санкції найефективніша зброя проти агресії РФ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ