Артем Ситник
Артем Ситник

Посольство Великої Британії заявило, що поїздку делегації Антикорупційного агентства в Лондон оплатила британська сторона. Про це йдеться в офіційній заяві на сайті посольства, пише Українська правда.

В британській амбасаді пояснили, що поїздка голови НАБУ Артема Ситника та його колег є частиною «програми допомоги українському уряду та агентствам у боротьбі з корупцією на усіх рівнях, яку здійснює Велика Британія». «Візит пана Ситника мав на меті продемонструвати ключовим фігурам методологію та процеси, які протягом багатьох років розроблялися та використовуються у Великій Британії», – пояснили в посольстві.

«Британська сторона взяла на себе витрати, пов’язані з візитом пана Ситника та делегації, а пан Ситник відшкодував витрати за поїздку своєї дружини», – йдеться в заяві.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, слідчі Генеральної прокуратури України відкрили кримінальне провадження щодо голови Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника через те, що він нібито включив свою дружину Анну Ситник і «таємничу» радницю Ірину Данько до складу офіційної делегації для поїздки до Великої Британії.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ