Влада країни заявила про кібератаки, націлені на ГЕС Гурі

У Венесуелі – нове масштабне відключення електроенергії у кількох штатах. 25 березня без світла залишились і райони столиці – Каракаса. Про це повідомляє Reuters з посиланням на очевидців.

Світло зникло і в центрі Каракаса, де розташовані президентський палац і більшість міністерств. Влада заявила про закриття метро у столиці.

За словами очевидців, електропостачання відключили в деяких західних штатах країни, при цьому світло є в південному місті Пуерто-Ордас і в деяких частинах Валенсії третьому за величиною місті країни.

Пізніше міністр інформації Венесуели Хорхе Родрігес заявив, що причиною нового «блекауту» стала кібератака.

«Відключення електроенергії, зафіксоване в понеділок в Венесуелі, спровоковане проведеною кібератакою, націленою на ГЕС Гурі», йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 7 березня вийшла з ладу головна гідроелектростанція Венесуели. Частково електрика з’являлася у столиці країни Каракасі 8 березня, відновити електропостачання по країні вдалося лише 13 березня.

Щонайменше 15 венесуельців із важкими хворобами нирок померли через неможливість проведення їм процедури гемодіалізу під час масштабного відключення електроенергії в країні.

8 березня президент Венесуели Ніколас Мадуро звинуватив у відключенні і подальшому хаосі «саботаж» його політичних опонентів та Сполучених Штатів, які закликали його відійти від посади.