Нардепи схвалили оновлений «енергетичний» додаток до Угоди з ЄС

5 червня Верховна Рада ратифікувала внесення змін до додатка XXVII до Угоди про Асоціацію між Україною та Євросоюзом. За законопроєкт за основу і в цілому на засіданні 6 червня проголосував 231 народний депутат. Про це повідомляє Європейська правда.

Раніше схвалити оновлений додаток Раду закликала віце-прем’єрка з європейської інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, заявляючи, що його затвердження стане індикатором готовності України та ЄС поглиблювати співробітництво в енергетичній сфері з метою досягнення повної інтеграції ринків.

Урррра! Ось вони, щасливі миті віце-прем'єрки!Дякую усім народним депутатам, що ухвалили історичне рішення про…

Gepostet von Ivanna Klympush-Tsintsadze am Donnerstag, 6. Juni 2019

В оновленому додатку XXVII до Угоди про асоціацію передбачаються нові енергетичні стандарти, які в перспективі наблизять Україну до повноправного членства в Євросоюзі. Це нові правила, дотримання яких дозволить забезпечити інтеграцію України до внутрішнього ринку ЄС у секторах газу та електроенергії.

15 травня Кабінет міністрів схвалив проєкт закону про ратифікацію рішення Ради асоціації Україна-ЄС про внесення змін і доповнень до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.