Речник «Нацкорпусу» підкреслив, що націоналісти перебуватимуть у «Парковому», доки туди не зайде держава

Представники націоналістичних сил – «Національного корпусу», «Свободи» та «Правого сектора» – не визнають, що вчинили рейдерське захоплення так званого вертолітного майданчика на Парковій дорозі в Києві. Про це заявив речник «Нацкорпусу» Олександр Алфьоров, передає Українська правда.

«Сюди прийшли громадські організації згідно зі статтею 39 Конституції України. Наше перебування є в межах громадського спротиву. Роботі центру ми ніяк не заважаємо, ось подивіться, працює бар, турагентство», – зазначив він.

«Ми прийшли, щоби держава взяла це приміщення на свій баланс. Ми прийшли дати пас державі, але бачимо лише маніпуляції. ГПУ каже, що є рішення суду,  але ГПУ не має дозволу на входження державного керівництва сюди. Прокурори повинні сюди прийти і звертатися до суду».

Націоналісти наполягають, що КВЦ «Парковий» контролюється фірмою «Амадеус» сім’ї Януковича.

«Центром «Парковим» далі володіє фірма «Амадеус», яка представляє одну з фінансових пірамід сім’ї Януковича. Оренда цього приміщення переходить у межу вливання в кишені екс-президента Януковича», – стверджує речник «Нацкорпусу».

«Чи знає ГПУ чи СБУ,  що 50 мільйонів гривень повернення  ПДВ було сплачено фірмі «Амадеус», яка знаходиться під контролем братів Клюєвих?», – обурився він.

Алфьоров підкреслив, що націоналісти перебуватимуть у «Парковому», доки туди не зайде держава.

Нагадаємо, 16 жовтня представники «Національного корпусу», «Свободи» та «Правого сектора» заявили, що взяли під контроль будівлю вертолітного майданчика екс-президента Віктора Януковича на Парковій дорозі у Києві. Про це йдеться у заяві Нацкорпусу, що її оприлюднили у Facebook ввечері 16 жовтня. Націоналісти вимагають повернення споруди до держвласності.

Водночас у Генпрокуратурі заявляють, що гелікоптерний майданчик екс-президента-утікача Януковича на Парковій дорозі у Києві на даний момент перебуває в управлінні у держпідприємства.