Конгресно-виставковим центром «Парковий» опікуватиметься «Центр організації дорожнього руху»

Арештований конгресно-виставковий центр «Парковий», який називають «вертолітним майданчиком Януковича», віддали в управління столичному комунальному підприємству «Центр організації дорожнього руху». Про це повідомив начальник управління Нацагентства з розшуку та менеджменту активів Віталій Різник, передає Українська правда.

КП «Центр організації дорожнього руху» належить Київській міській раді. Підприємство спеціалізується на обслуговуванні наземного транспорту, зокрема, займається світлофорами, дорожними знаками, шлагбаумами, «лежачими поліцейськими», автоматизованими системами дорожнього руху.

Варто зазначити, що під час засідання Тендерного комітету АРМА 11 жовтня надійшло повідомлення про нібито замінування будівлі. Тож, комітет розглянув питання щодо «вертолітного майданчика Януковича» у Київській міській раді. У поліції Києва згодом заявили, що інформація про замінування не підтвердилась

АРМА управляє активами, арештованими у корупційних кримінальних провадженнях, поки суд не оголосить вирок. Агентство обирає управителя, який пропонує найвигідніші умови отримання прибутку від майна. Частина заробітку йде в державний бюджет. Після оголошення вироку майно можуть або конфіскувати на користь держави, або, якщо суд не побачить для цього підстав, повернути власнику.

Як відомо, з 2014 року Генпрокуратура розслідує справу про зловживання службовим становищем, розтрату бюджетних коштів, зловживання владою стосовно власника «Паркового» – ТОВ «Амадеус Ко». Сам «вертолітний майданчик» перебуває під арештом.

У травні 2018 року журналісти повідомили, що новим власником центру стала довірена особа нардепа від «Блоку Петра Порошенка» Максима Єфімова.