Автівка медиків, найімовірніше, рухалась з перевищенням швидкості

У Києві сталася дорожньо-транспортна пригода за участю автомобіля Peugeot і швидкої допомоги, яка везла дитину в лікарню. Про це повідомляє Київ Оперативний.

Аварія сталася на вулиці Вадима Гетьмана. За словами водія Peugeot, він він рухався в крайній правій смузі, заздалегідь включив покажчик повороту ліворуч на другорядну дорогу, ніби як переконався в безпеці свого маневру, але коли почав повертати отримав удар від машини швидкої допомоги.

Водій заявив, що швидка допомога, найімовірніше, рухалась з перевищенням швидкості.

«В швидкій допомозі перевозили маленьку дитину в медичну установу. За нею потім приїхала інша машина швидкої, куди її пересадили і продовжили госпіталізацію», – йдеться в повідомленні.

За попередньою інформацією, поліція склала протокол на водія легковика, оскільки він не надав перевагу в русі спецтранспорту.

Постраждалих внаслідок аварії немає.

#ДТП на Гетьмана із швидкою, яка везла дитину до лікарніНа вулиці Вадима Гетьмана рухався водій автомобілю #Peugeot (#AT4181CO), за його словами, рухався він у крайній правій смузі, заздалегідь включив показчик повороту ліворуч на другорядну дорогу, ніби як запевнився у безпечності свого маневру, але коли почав повертати отримав удар від карети швидкої (#AA9214XK). Каже, що, скоріш за все, швидка рухалася із перевищенням швидкості, оскільки він уважно дивився по дзеркалах. В швидкій перевозили маленьку дитину до медичного закладу. За нею потім приїхала інша автівка швидкої, куди її пересадили та продовжили госпіталізацію. На щастя, у цій аварії ніхто не травмувався. За попередньою інформацією, копи склали протокол на водія легковика, так як він не надав перевагу у русі спецтранспорту.

Gepostet von Киев Оперативный am Mittwoch, 11. September 2019