Від імені Сергія Пашинськго виборцям дарують продуктові набори і листівки

На Житомирщині виборцям «до Великодня» розносять продуктові набори і газети від імені нардепа від «Народного фронту» Сергія Пашинського.

Відповідні фотодокази публікують у соцмережах.

Від імені нібито благодійного фонду Сергія Пашинського на 64 виборчому окрузі, що у Житомирській області, роздають продуктовий набір і газети. До набору входять привітальна листівка, гречка, шпроти, макарони, олія, тушкована яловичина, вафлі та пляшка вина.

Відео розпакування «подарунку» опублікував місцевий активіст «Стоп корупції» Олександр Ігнатьєв.

«До 64 округу входять такі райони як Коростенський, Овруцький та Олевський. Там вже розпочались передвиборчі перегони. 22 квітня в Олевському районі виступав нардеп Володимир Арешонков, який заявив, що він є прихильником дострокових виборів. Другий кандидат – це нардеп від партії «Народний фронт» Сергій Пашинський, від благодійного фонду якого всім місцевим мешканцям, старшим 65 років, розносять подарункові набори», – зазначив активіст.

Гречкосейство на 64 округе Житомирской области. Подарки от народного депутата Сергея Пашинского, всем жителям старше 65 лет. В набор входят вафли с фабрики Житомирськи ласощі, которая была захвачена рейдерами при поддержке полиции

Gepostet von Ігнатьєв Олександр am Montag, 22. April 2019

Читайте: Скандальний нардеп Пашинський задекларував два катери, нерухомість та елітні авто