Борис Барський різко висловився щодо позиції росіян

В Україні не утискають російськомовних діячів культури. Відео з одкровенням народного артиста України, актора, поета Бориса Барського оприлюднило Громадське.

Барський розповів, що коли він був у Сочі, до нього підійшли росіяни і сказали: «Не переживайте – ми вас захистимо! Ми за вас встанемо, ви ж російськомовні, ми за вас переживаємо».

У відповідь на це артист поцікавився, від кого його потрібно захищати. «А я кажу: ось поясніть мені, від кого ви мене хочете захистити? У мене вийшло сім книг російською мовою. Я граю в театрі, де граються п’ять моїх п’єс. Вони теж російською мовою. Україна нагородила мене високим званням Народний артист України, незважаючи на те, що я граю російською. Як мене ще сильніше можна притіснити?» – підкреслив він, додавши, що росіяни були шоковані такою відповіддю.

«Я говорю: ну побільше дивись телевізор тоді. Або послухай мене, людину, яка там (в Україні – ред.) живе. Ось ви бачили аншлаг на виставі і нормально люди сприймали… У нас є анкетки, які люди заповнюють після спектаклю. Хтось це робить українською, хтось російською. Але ми один одного чудово розуміємо».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ