Іван Сауткін розповів, як загинув його друг, який був оператором-постановником на перших серіях «Сватів»

У Мережі активно обговорюють імовірну заборону в Україні українського серіалу «Свати» та емоційне звернення Володимра Зеленського з цього приводу.

Шоумен заявив, що «Свати» – це «український серіал, придуманий ним і його колегами за українські гроші».

«Якого дідька ви щось там пропонуєте! Ви хто такі?! Якщо ви Служба безпеки України, то дбайте про безпеку українців (…), а від «Сватів» поки жодна людина ще не повісилася!» – заявив Зеленський.

На цю фразу відреагував укрїнський режисер реклами та кіно, один із авторів проекту BABYLON’13 Іван Сауткін.

«Ніколи не міг подумати, що стану поширювати відео із Зеленським, але тут справа виняткова. Закінчує свою полум’яну промову народний улюбленець словами: «ат «Сватов» пака ні адин чек не повєсілся». Думаю, ця фраза вирвалася в нього випадково тому, що він просто забув, з чого починався цей серіал…», – пише Сауткін.

«А починався він з того, що мій друг, оператор Юра Казаков, якого багато хто з вас добре знав і любив, якраз повісився після того, як продюсер на ім’я Тарас Гавриляк і адміністративна група першої серії «Сватів», де Юра був оператором-постановником, вирішили звинуватити його в перевитраті за техніку і «кинути» на гонорар», – розповів режисер.

Никогда не мог подумать, что стану распространять видео с Зеленским, но тут дело исключительное. Заканчивает свою…

Gepostet von Ivan Sautkin am Freitag, 24. November 2017

Варто зазначити, що Сауткіна підтримали соцмережі. Користувачі пишуть, що художня цінність цього серіалу – «помиї, якими годують свиней». Крім того, на думку дописувачів, «Свати» мають популярність «за порєбріком», бо герої постають в образі «тупих хохлів», які напідпитку копирсаються у городі.

Кадр із серіалу «Свати»

Нагадаємо, у Держкіно заявили, що відреагують на заборону в’їзду Службою безпеки України зірці українського серіалу «Свати» – російському актору Фьодору Добронравову, тільки-но одержать відповідні документи від Міністерства культури. Таким чином, імовірно, серіал заборонять для показу в Україні.

23 листопада Служба безпеки України ухвалила рішення про заборону в’їзду на 3 роки російському артисту Фьодору Добронравову, який публічно підтримує анексію Криму і відвідував окупований півострів.

Сам російський актор заявив, що нічого не знає про те, що став персоною нон ґрата в Україні. Також він заперечує, що відвідував анексований Крим.