23 лютого суд вирішив не арештовувати Фірташа за екстрадиційним запитом Іспанії

Австрійський суд у Відні звільнив олігарха Дмитра Фірташа під раніше внесену заставу в сумі 125 мільйонів євро. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на джерела, близькі до бізнесмена.

23 лютого віденський суд вирішив не арештовувати Фірташа за екстрадиційним запитом Іспанії, що надійшов 17 лютого.

Як відомо, 21 лютого бізнесмена затримали у Відні на підставі європейського ордера. Того ж дня Вищий земельний суд Відня дозволив екстрадицію українського бізнесмена Дмитра Фірташа до США. При цьому остаточне рішення ухвалюватиме федеральний міністр юстиції Австрії.

В Іспанії Фіраташа звинувачують у відмиванні грошей. А в США – у тому, що він за допомогою хабарів на загальну суму в $18,5 млн. хотів отримати дозволи на видобуток титанової сировини в Індії для подальшого продажу готової продукції в Штатах.

Водночас, в оточенні олігарха впевнені, що Фірташ не буде екстрадований до США. «Нікуди він не поїде: захист знайшов формулу апеляції в Австрії», –сказав представник бізнесмена.

У свою чергу, адвокати олігарха переконані, що він залишиться в столиці Австрії ще на термін від кількох місяців до року у зв’язку з відсутністю в його справи прецедентів в австрійському правосудді.