В МВС заявляють, що відеозвернення нібито від імені «Азова» зі спаленням прапора Нідерландів є провокацією
У МВС заявляють, що відеозвернення нібито від імені «Азова» зі спаленням прапора Нідерландів є провокацією, сліди якої ведуть до Росії

Відеозвернення, зроблене нібито від імені полку «Азов» з погрозами терору, є провокацією. Про це повідомив речник МВС України Артем Шевченко, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, про це вже повідомили посольство Нідерландів.

«Це провокація за всіма ознаками – як на картинці, так і за способом розміщення. Це очевидно. Під прикриттям символіки «Азова» записується абсолютно провокаційний відеоролик, який завершується спаленням прапора Нідерландів», – сказав він журналістам у вівторок у Києві.

«Відеоролик з’явився вчора. А вже сьогодні вранці була зустріч посла з міністром, депутатом Білецьким (почесний голова «Азова» Андрій Білецький. – ред.) і заступником міністра з питань євроінтеграції Тіграном Авакяном, начальником Кіберполіції Сергієм Демидюком», – повідомив він.

Шевченко зазначив, що кіберполіція розслідує питання поширення цього фейку в соцмережах.

У свою чергу, Андрій Білецький наголосив, що для поширення відеоролика були використані спеціально створені на території РФ акаунти в соцмережах.

«Перші акаунти, де з’явилося відео і як воно далі розкручувалося, – це були облікові записи на території Росії, які були створені за 5 хвилин до появи цього відео», – розповів він.

Раніше в YouTube з’явилося відео, де люди в масках, які видали себе за бійців «Азова», погрожують громадянам Нідерландів терактами у разі, якщо держава не ратифікує Угоду про асоціацію України і ЄС. Невідомі на відео також спалюють прапор Нідерландів.

Читайте: Чи є російський слід у референдумі в Нідерландах?

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 6 квітня 2016 року в Нідерландах відбудеться консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Згідно з проведеним опитуванням, більшість мешканців країни виступають проти ратифікації Угоди про асоціацію України з Євросоюзом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ