16 липня президенти США та РФ зустрінуться в Гельсінкі

Президент США Дональд Трамп зайнявся «самобичуванням». На його думку, відносини між Вашинґтоном і Москвою зіпсувалися через «американську дурість». Про це він написав у Twitter напередодні зустрічі із Владіміром Путіним у Гельсінкі.

«Наші відносини з Росією ніколи не були гіршими, ніж зараз, через американську нерозсудливість і дурість, а тепер ще й полювання на відьом», – написав Трамп.

Крім того, він знову напустився на свого попередника Барака Обаму, звинувативши його у бездіяльності після попередження ФБР про можливе втручання у вибори.

Як відомо, 16 липня президент США Дональд Трамп зустрічається у Гельсінкі зі своїм російським колегою Владіміром Путіним. Переговори триватимуть півтори години.

Із Путіним глава Білого Дому говоритиме, зокрема, про Україну. Спочатку переговори Путіна і Трампа відбудуться віч-на-віч – тільки вони і перекладачі. Потім до них приєднаються дипломати. За результатами переговорів можуть дати спільну прес-конференцію.

Напередодні в Гельсінкі відбулися протести проти політики Трампа і Путіна. Були в загальній колоні протестувальників і українці – вони несли банери з гаслами «Слава Україні» і вимагали від Москви прибратися з Криму і Донбасу, звільнити українських подітв’язнів. До акції долучася і двоюрідна сестра Олега Сенцова Наталія Каплан, яка бореться за звільнення політв’язня.

Читайте: Трамп переклав відповідальність за анексію Криму на Обаму