Лордкіпанідзе
Суд обрав для Юлії Лордкіпанідзе запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 діб

У Києві заарештували правозахисницю Наталію Лордкіпанідзе – матір відомої співачки Юлії Лорд. Версії причин затримання у родичів та силовиків кардинально різняться.

Зокрема, у прес-центрі СБУ повідомляють, що попередили замовне вбивство.

«60-річна киянка з корисливих мотивів за три тисячі доларів замовила вбивство чоловіка. В результаті оперативної комбінації замовниці надали сфабриковані фотографії зімітованого вбивства. Співробітники Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області спільно з поліцією затримали жінку під час передачі «псевдокілеру» частини винагороди у сумі 20 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні.

Водночас дочка Лордкіпанідзе, українська співачка Юлія Лорд, повідомила у Facebook, що пов’язує арешт матері з її професійною діяльністю.

«Дуже показовою є історія про вилучення з квартири можливих речових доказів. До помешкання слідча група приїхала озброєна маминими ключами, дочекалась, коли брат піде по справах, і спокійно проникла в квартиру, коли там нікого не було. Понятих привезли з собою. Поняті та «реформована» і «переатестована» слідча Мєдвєдєва Н.В., котра проводила вилучення, чомусь нервували і плутались у відповідях на питання: де і за яких обставин вони тих понятих знайшли. А коли зрозуміли, що плутаються, універсальною відповіддю стало «не пам’ятаю», – написала Юлія Лорд.

Вона вважає, що її мати намагаються таким чином дискредитувати і усунути від громадської діяльності. Вона також впевнена, що справа повністю сфальсифікована.

Правозахисницю заарештували. Суд уже обрав їй запобіжний захід у вигляді утримання під вартою протягом 60 діб.

Наталія Лордкіпанідзе є координатором «Руху за пряме народовладдя в Україні». Займалася захистом активістів, заарештованих за політичними мотивами.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ