Кремлівська пропагандистка зганьбилася у Великій Британії

Російській журналістці Ольгє Скабєєвой, яка є ведучою пропагандистської передачі на кремлівському ТБ, не дали знімати у лондонському готелі City Stay, і навіть вигнали з цього закладу, не повернувши наперед заплачені за бронювання гроші.

Скабєєва знімала сюжет із Лондона щодо справи отруєння Скрипалів. Пропагандистка завітала у лондонський City Stay Нotel, де, за версією британської поліції, проживали офіцери ГРУ РФ Алєксандр Пєтров і Руслан Боширов, які є головними підозрюваними у замаху на Скрипалів.

Щоправда, працівники закладу, побачивши росіянку, одразу вказали їй на двері. Як наголосили вони, у готелі знімати заборонено, оскільки це приватна власність: «Ви не можете тут знімати без спецдозволу, це приватна власність, всі номери зайнято. У нас немає інформації для вас, телефонуйте в міську поліцію».

Крім того, співробітники готелю не повелися на її провокативні питання. Зокрема, вони відповіли, що нормально ставляться до росіян і немає причин, щоб було інакше.

Наприкінці ролика показано, як Скабєєва виїжджає з готелю та під час розмови зі своїм колегою у Москві зазначає, що їй навіть не повернули наперед заплачені за бронювання 60 фунтів (понад 2200 гривень).

Читайте: У Донецьку бойовик напав на пропагандиста РФ у прямому ефірі (відео)