Відомий режисер зізнався, що був приємно вражений подорожжю Україною

Режисер-мандрівник Артур Вей подорожував Україною 45 днів, після чого своє бачення нашого краю показав у відео, яке опублікував у блозі під назвою «12 причин, чому я безсумнівно залишуся в Україні на довше».

Два роки тому Вей продав усі свої речі, щоби купити першу камеру. Після того він живе «із рюкзака», створюючи коротенькі відео про місця, у яких буває.

What's up Ukraine? [2017 + DRONE]

Spent 45 days there & had a blast!Tag a friend you'd like to travel #Ukraine withLike Life by Art for more videos & 12 reasons why I love UkraineDrone shots thanks to Jess from How Dare She

Posted by Life by Art on Wednesday, July 5, 2017

За словами мандрівника, усе почалося з того, що канадська туристична аґенція запропонувала чоловікові безкоштовну поїздку Україною в обмін на розповідь про свої враження в блозі. Мандрівник ніколи не бував у Східній Європі, тому пропозиція його заінтригувала і він погодився.

Він зізнався, що від поїздки не очікував нічого особливого. На запитання, що його найбільше здивувало в Україні, режисер відповів: «Усе. У мене було нуль очікувань. Люди їдуть до Парижа з великими очікуваннями. Люди приїжджають в Україну без жодних – і в результаті приходять в екстаз. Ось звідки справжня радість від подорожей – від здивування, принаймні для мене!».

Крім того, він зауважив, що нічого не знав про Україну, крім кількох речей, які бачив у новинах: «Я ніколи не думав про Україну. Це ганьба, тому що це найбільша країна в Європі, і вона прекрасна».

«Ми танцювали і розважалися в цьому маленькому містечку з 800 людей у Карпатах, – згадує мандрівник. – Вони нам давали надто багато алкоголю, тому найкращі спогади – це насправді те, що я ледве пам’ятаю (якщо ви подивитеся всі мої відеоролики, то побачите, що мені дуже подобається розслаблятися з місцевими мешканцями у всьому світі та веселитися з ними). Вони були просто божевільні. Вони показали нам так багато своїх танців, музики та культури», – розповів Вей.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ