Журналіст розповів, в яких умовах живуть сепаратисти в окупованому Криму

Відомий сепаратист із Одеси Анатолій Петров змушений жебракувати в анексованому Росією Криму. Про це у своєму Facebook повідомив журналіст Денис Казанський.

«Відомий одеський сепаратист Анатолій Петров, який до останнього часу жив в Одесі та продовжував займатися антиукраїнською пропагандою в Інтернеті, на початку травня все ж потрапив у поле зору СБУ. І відразу після цього вирішив втекти до окупованого Криму, щоб уникнути арешту. Але виявилося, що в Криму одеські прихильники Росії нікому не потрібні», – розповів Казанський.

«Захист російськомовного населення» – не більше ніж фраза з пропагандистського репортажу на НТВ. Насправді Москва плювати хотіла на цих людей, тому в Криму Петров змушений жебракувати. Він зізнається, що йому фактично немає на що жити», – підкреслити журналіст.

«Треба розуміти, що величезна кількість людей сидить тут без легалізації та без грошей. Багато у віці, багато хворих… Нас у Росії не чекають. Здається, це за три роки можна було усвідомити. І мало хто з наших добре влаштувався…», – скаржаться одеські сепаратисти, які перебувають у Криму.

Як наголосив Казанський, це буде хорошим уроком для тих, у кого ще не вивітрився з голови «русскій мір».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ