У Росії переконані, що перемога Трампа стала поразкою Путіна

Найбільшою невдачею режиму президента Росії Владіміра Путіна стала перемога Дональда Трампа на президентських виборах у США. Так вважає російський письменник Віктор Єрофєєв, про що він розповів в інтерв’ю Настоящему времени.

«Найбільша невдача була зовнішньополітична: виявилося, що президент Америки зовсім не такий, яким очікувався, передбачався, і він налаштований набагато рішучіше, ніж президент Росії. І він обіграє його в карти», – запевнив письменник.

За його словами, президентство Трампа абсолютно приголомшило російський істеблішмент.

«Вони думали, що можуть дозволити собі хуліганити більше, ніж інші. А з того боку прийшло не хуліганство, а поліцейський, тобто прямо протилежне. Правда, як усі знають, у поліцейського теж зустрічаються манери хулігана», – підкреслив Єрофєєв.

Крім того, він звернув увагу на те, що в якийсь момент Росія пережила романтичний період режиму Путіна, пов’язаний із окупацією Криму.

«Оскільки режим визначається одним або двома людьми та ідеологією навколо. Після Криму був такий романтичний період для режиму. Але він швидко зійшов нанівець, і з’явився істеричний момент, який свідчить про те, що у режиму всюди невдачі», – підсумував автор.

Читайте: Половина росіян втомилися чекати на покращення від Путіна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ