Щоби відпочивати бюджетно, треба було бронювати тури в березні-квітні

Літній відпочинок на морі цього року подорожчав на 10-15%. В середньому родині з чотирьох осіб доведеться витратити тисячу гривень на день. Про це розповіла директор турагентства Катерина Шилкіна виданню  Сегодня.

«Вартість за особу на добу на першій лінії – середні умови: холодильник, кондиціонер, телевізор – від 250 гривень, для дітей будуть знижки», – каже вона.

Популярні останніми роками курорти Чорного моря – Затока і Залізний порт. Проживання в пансіонаті обійдеться в 300-400 гривень на добу. Найдешевшим варіантом є Арабатська стрілка і узбережжя Азовського моря. Кімнату біля пляжу можна знайти за 80 гривень з особи.

Щоби привабити клієнтів, у курортних зонах цього літа відкривають нові аквапарки і пляжі зі спортивними майданчиками та арт-об’єктами.

Альтернатива морю – Карпати. Але гірський відпочинок теж подорожчав. Ціни стартують від 3,5 тисяч гривень з особи за тур.

«Ціни змінилися, гривня девальвує. Зросли орієнтовно на 25-30%, в деяких випадках на 50%, тому що з’явився попит, масово люди приїжджають», – повідомив директор туристичної компанії Ярослав Козак.

Він радить подивитися в Інтернеті всі варіанти і вибрати по кишені. Водночас туроператори зазначають, що ті, хто хотів відпочивати бюджетно, повинні були бронювати тури заздалегідь – у березні-квітні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ