Франц Клінцевич поширював кремлівські фейки про Крим і Донбас

Українська журналістка Яніна Соколовська публічно принизила одіозного російського сенатора Франца Клінцевича після його образливих висловлювань на адресу України. Інцидент стався в ефірі пропагандистської програми «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1», передають Патріоти України.

Приводом для конфлікту стала суперечка про війну на Донбасі й анексію Криму. Клінцевич, традиційно для російських можновладців, говорив про те, що російських військових на Донбасі немає.

«Якби ми увійшли в «Домбас» (вимова автора збережена, – ред.), то геморою у нас не було б – геморой був би у вас. Але ми в «Домбас» не входили і не збираємося входити. Все, що стосується Криму, щодо енергетики, щодо газу, щодо транспортної схеми – ми всі питання закрили. У цьому році відкриється залізничний міст. Нам зараз втягуватися в цей конфлікт із «братнім» народом? Водночас я хочу сказати, панове, щоб ви ще один момент розуміли, чисто психологічний: зараз – «громадянська війна» в Україні, свідомість людей змінилася. Якщо раніше було 30 на 70 не на користь Росії, то зараз 30 на 70 на користь Росії. Це, щоб ви розуміли. Це думка людей», – сказав Клінцевич.

Така позиція скандального політика країни-агресора зачепила Соколовську, і вона відповіла йому жорстким тролінгом: «Ви нічого не знаєте про думку людей, тому відповім вам як політолог проктологу, якщо ви вже всі розповідаєте про геморой».

На зухвалі слова опонентки Клінцевич вибухнув бурхливими обуреннями і вимогами вибачитися перед ним.

«Дитинко, ти проктологом кого назвала?! Яніно, кого проктологом назвала?! Мені піти?! Що я буду з неадекватними людьми розмовляти?! Яніно, вибачтеся, будь ласка, переді мною!», – закричав у істериці член Ради Федерації РФ.

Однак нахабство Клінцевича ще більше розлютило українську журналістку, і вона присоромила його за цинічну брехню та лицемірну поведінку: «Ви про що говорите?! Ви говорите про мою країну, як про такий-собі геморой! Як я повинна на вас реагувати в цій ситуації?! Ви розгромили мою країну!».