Найдорожче коштували авіаперельоти чиновників Міністерства фінансів

Впродовж 2018 року на відрядження чиновників міністерств витратили близько 50 мільйонів гривень. Про це повідомляє РБК-Україна.

Витрати на проживання та харчування можуть збільшити на 25 %, якщо у відрядження за кордон летить міністр або його заступник. Так само можуть вирости добові витрати, якщо на міжнародні перемовини летять члени уряду чи інші чиновники. При цьому не вказують максимальні суми, які чиновники можуть витратити на оплату проїзду.

Цьогоріч найвищою ціна на авіаквитки за кордон виявилася у Міністерства фінансів – у середньому 10,8 тис. грн в один бік.

Працівники Мінекономрозвитку купували квиток в середньому за 8,7 тис. грн. Більше 7 тис. грн платили держслужбовці з Міністерства молоді та спорту, а також Мінрегіону. Мінімальні витрати на переліт – у Мінпромполітики (4,2 тис. грн за квиток).

На перельоти Україною торік і за перші сім місяців цього року чиновники різних відомств у середньому витрачали від 1,7 до 4 тис. грн за квиток, а за готельний номер – від 300 до 650 грн за добу.