Заборона на російські товари
До переліку потрапив великий асортимент продовольчих товарів

Згідно з постановою вітчизняного уряду, з 10 січня 2016 року до України заборонено ввозити товари з Російської Федерації. Ембарґо діятиме до 5 серпня 2016 року або до скасування заборони ввезення на митну територію Росії товарів сільськогосподарського призначення, продукції та сировини з України, повідомляє Укрінформ.

До переліку потрапив великий асортимент продовольчих товарів: м’ясо та субпродукти великої рогатої худоби, свиней, птиці, риба і ракоподібні, молюски та інші водяні безхребетні, молоко, вершки, кефір, сири плавлені, кава смажена з кофеїном, чай чорний, кондитерські вироби з цукру без вмісту какао, шоколад, шоколадні цукерки, продукти дитячого харчування, хлібобулочні, борошняні вироби, продукти для приготування соусів і готові соуси, пиво із солоду (солодове), горілка.

Також під заборону потрапили корм для собак або котів, сигарети з фільтром, засоби для миття шкіри, гербіциди, засоби, що запобігають проростанню паростків, та регулятори росту рослин, обладнання для залізниць або трамвайних колій, локомотиви дизель-електричні та ін.

Зазначимо, з 1 січня 2016 року Російська Федерація заборонила ввезення на свою митну територію українських товарів. Заборона запроваджена до 5 серпня 2016 року.

Читайте: Російське ембарґо грає на руку Україні: ціни на турецькі овочі та фрукти знизяться

БЕЗ КОМЕНТАРІВ