Екс-очільник Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж попередив про ймовірність провокацій на свята

Проросійські сили в Україні готові діяти як мирним шляхом – проведення демонстрацій, так і здійснювати терористичні атаки. Про це заявив колишній очільник Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж, передає 24.

На переконання військового, Кремль хоче використати травневі події, аби показати, що в Україні є радикальна опозиція до чинної влади.

«Росія намагається впливати на українське населення для активізації радикальних дій на початку травня. В цей час увага громадськості та міжнародної спільноти буде більше зосереджена на українських подіях. Це робиться навмисно, щоб показати міжнародній спільноті наявність у нас радикальної опозиції», – підкреслив Маломуж.

Таким чином, запевнив він, загострюється небезпека проведення силових акцій, погромів, хуліганських і навіть терористичних актів.

«Під конкретні дати розріджені проросійські сили проявляються, як організовані групи. Це відбувається як за допомогою спецслужб з-за кордону, так і внутрішніх груп», – зазначив екс-глава Служби зовнішньої розвідки.

Крім того, він наголосив, що антиукраїнські сили зацікавлені зіштовхнути представників різних об’єднань на тлі політичних чи навіть релігійних поглядів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ