Населення платить за комунальні послуги в повному обсязі

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик просить главу уряду Володимира Гройсмана доручити «Київтрансгазу» під’єднати до мережі ТЕЦ-6 у Києві, щоби відновити постачання гарячої води в кількох районах міста. Про це він сказав 19 червня під час селекторної наради з питань підготовки до зими, передає Українська правда.

За словами Насалика, Міненерговугілля вже давало відповідні вказівки «Київтрансгазу», але з невідомих причин упродовж п’яти діб доручення так і не виконали.

Водночас віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко заявив, що з усіх боргів по Україні, що накопичились за послуги ЖКГ на кінець опалювального сезону в розмірі 3,8 млрд. грн, 25% сформувало «Київенерго».

При цьому, наголосив він, населення платить за комунальні послуги в повному обсязі. Якщо брати по всій Україні, то рівень розрахунків складає 105%.

«Населення робить усе, щоби заплатити вчасно не тільки поточні борги, але й борги попередніх періодів… І тому, я думаю, що тут питання не до киян, а до «Київенерго». Яким чином воно працює з абонентами, як воно нараховує і збирає гроші?».

За його словами, в цілому по Україні місцеві бюджети зростають на 35-50%, але якість послуг ЖКХ при цьому не підвищується, а кількість видатків на житлово-комунальні послуги в процентному співвідношенні знижується.

Нагадаємо, 3 травня «Київгаз» призупинив газопостачання 40 квартальних котелень, які забезпечують гарячою водою 231 будівлю.

24 травня через борги «Київенерго» газ відключили СТ-1, СТ «Біличі» та районній котельні «Теремки», які забезпечують гарячою водою 1980 споживачів.

30 травня «Київтрансгаз» припинив газопостачання ТЕЦ-6, яка забезпечує гарячою водою Оболонь, Троєщину, Райдужний та Лісовий масиви Києва.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ