Відновлення боїв на сході України відзначили 25% опитаних, зростання цін/знецінення грошей/погіршення рівня життя – 22%

Війна на українському Донбасі знову очолила список подій, які найбільше запам’яталися жителям Росії за останній місяць. Про це свідчать дані опитування, проведеного «Левада-центром».

Відновлення боїв на Сході України відзначили 25% опитаних, зростання цін/знецінення грошей/погіршення рівня життя – 22%, вступ Дональда Трампа на посаду президента США – 22% респондентів.

Падіння військового літака ТУ-154 в Чорне море згадали 18% росіян. Масові отруєння та смерті від отруєння рідиною «Боярышник» в Іркутську хвилює 17% жителів Росії, вбивство командира батальйону «Сомалі» Гіві – 16%, святкування Нового Року – 12%.

Опитування проведено 17-20 лютого 2017 року серед 1600 респондентів у 104 населених пунктах РФ.

До слова, за даними соціологів, більшість жителів Росії в тій чи іншій формі схвалюють дії кремлівського режиму щодо підтримки терористичних угруповань «ДНР»-«ЛНР», що діють на території окупованих районів Донецької та Луганської областей. Чверть респондентів (24%) пропонують визнати незалежність цих територій, 18% – прийняти до складу Росії, 8% – допомогти розширити автономію. Тільки 4% пропонують допомогти українській владі відновити контроль над територією, 36% пропонують не втручатися.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ