Цивільне населення потребує першочергового вирішення питань щодо водо-, світло- та газопостачання

Заступник міністра оборони України Іван Руснак відзвітував про ситуацію в зоні проведення АТО, уточнивши, що вона є важкою, але контрольованою, інформує BBC.

За його словами, з початку конфлікту на Донбасі понад 2,7 тисячі військових загинули, понад 10 тисяч – дістали поранень.

Заступник міністра також повідомив, що загальні збитки через руйнування об’єктів інфраструктури на сході України внаслідок агресії РФ становлять близько 50 мільярдів доларів.

«На сході України зруйновані об’єкти енергетичної, транспортної, соціальної та інших інфраструктур. Люди залишилися без робочих місць. За попередніми розрахунками, загальна сума прямих збитків України складає близько 50 мільярдів доларів».

Крім того, погіршилася гуманітарна ситуація. «Цивільне населення потребує першочергового вирішення питань щодо водо-, світло- та газопостачання, санітарного забезпечення і сприяння у дотриманні гігієни, продовольчої безпеки та харчування, забезпечення тимчасовим житлом, організації розміщення та медичного обслуговування», – сказав заступник міністра.