Заповнювати електронні декларації зобов’язали представників антикорупційних організацій

Верховна Рада  23 березня затвердила зміни до електронного декларування. Згідно із законопроектом №6172, внесеним президентом Петром Порошенком, військовослужбовців-контрактників та мобілізованих бійців звільняють від обов’язку заповнювати електронні декларації. Також е-декларування не торкнеться працівників ЗМІ.

«За» законопроект проголосували 268 нардепів. Документ був затверджений із правками, зокрема, депутата Тетяни Чорновол, раніше відхилені комітетом. Водночас Чорновол відкликала внесену раніше норму про вимогу декларування доходів редакторів та засновників ЗМІ.

Заповнювати електронні декларації зобов’язали представників антикорупційних організацій.

В свою чергу, голова антикорупційного комітету Єгор Соболєв розкритикував кінцевий варіант документу та виступив за повторне друге читання законопроекту: «Я не уявляю, як цей закон зможе підписати спікер парламенту. Він суперечить собі в кожній статті.. Ми щойно проголосували поправку Чорновол про те, що люди, які вперше подають декларацію, мають це зробити в 2018 році. І потім голосуємо правку Алєксєєва, що вони мають подати декларацію до 1 травня 2017 року. Прошу відправити його на повторне друге читання».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ