НАБУ розслідує, звідки у головного прокурора АТО елітні квартири
НАБУ розслідує, звідки у головного прокурора АТО елітні квартири

Національне антикорупційне бюро взялося за головного військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика. Борці з корупцією воліють з’ясувати, яким чином він придбав дорогу нерухомість під час роботи у відомстві, передає Радіо Свобода.

«Національним антикорупційним бюро України за вказаним Вами фактом розпочато досудове провадження за частиною другою cтaттi 368-2 Кримінального кодексу України (незаконне збагачення)», – йдеться у листі НАБУ на запит видання.

У грудні журналісти видання «Донецька правда» з’ясували, що Кулик, а також його близькі родичі стали власниками кількох дорогих квартир у Києві.

Раніше про ці ж факти повідомив сержант військової служби правопорядку Краматорська Олександр Ружанський, якого судять за хуліганство. Ружанський стверджує, що справу проти нього фабрикують через оприлюднений компромат на військового прокурора.

Сам Кулик відмовився коментувати звинувачення телефоном, попросивши очікувати на офіційну відповідь від Генеральної прокуратури.

1 КОМЕНТАР

  1. А в нас у Києві в силових структурах взагалі роботи край непочатий, починаючи з того що витворяє внутрішня безпека Деяких Придворних Силових Угрупувань. Що вони творять??? Хамство, наглість, здирництво!!!!! І це в Києві а не там де крадуть, просто прийшов як у ларьок і вимагаєш!!!! Просто ЖАХ!!!! Да панове Нікіфоренко і Осадчук????????

Comments are closed.