Віктор Лешик, журналіст

Із четвертого підходу додивився тріалог з Тетяною Чорновіл – Наталкою Якимович і Романом Скрипіним. Чому? Мені страшенно хотілося почути аргументи, вербалізацію мотивів тих людей, котрі палко підтримують торгівлю з підприємствами Ахметова на окупованій території.

Нікого не буду ганьбити, підозрювати і обзивати. Я – доросла людина і мені не потрібні уподобайки ідіотів. Я роблю припущення, що Тетяна Чорновіл і її однодумці з НФ свято вірить у те, що все, що сприяє наповненню бюджета і процвітанню бізнесу Ахметова – це зміцнює нашу державу і веде до перемоги над Путіним. Їй байдуже, що за цим – договорняки, хабарі сепарам, скажені надприбутки за схемою Ротердам + Головне – податки, робочі місця і наші щоб солдати отримували зарплату.

Те, що солдати в окопах під градами не розуміють, хто і за що воює, схоже, нардепа теж не хвилює. Дуже сумніваюся, що є хоч якийсь зараз інститут комісарів, котрі окопникам могли б просто розтлумачити те, що слідчий фінансової розвідки не відразу збагне…

Це частина політичної культури українських владоможців – їм начхати розуміють чи не розуміть тупорилі виборці (вони ж солдати), що відбувається. Головне, щоб була держава. Таня навіть не уявляє наскільки вона і її НФ споріднені ідеологічно і філософськи з Путіним. Скажу більше – сіамські близьнюки. Навіщо їм взагалі війна? А… забув. Щоб була держава. Бренд, під яким, окремо від Путіна, але за його схемою, стригти лохторат.

Джерело: Віктор лешик

БЕЗ КОМЕНТАРІВ