Віктор Лешик, журналіст

Несвяткове. Ера респектабельних політиків добігає кінця. На сцену виходять Ердоган, Нетаньяху, Путін, Дутерте, Трамп… Якщо вчора такий тип політичних діячів (Хусейн, Каддафі) у респектабельних політиків Заходу викликав зневагу і гидливість, то зараз виборці респектабельних країн воліють своїх хусейнів-путіних-ердоганів-лепенів… Ліберально налаштовані аналітики вважають, що це реакція на надто швидкі темпи глобалізації…

Хоча… Власне, глобалізація триває не в останні 20 років. Ще Володимир Ленін критикував імперіалізм і транснаціональні корпорації. Усе набагато простіше. Респектабельна маса політиків у спокійний мирний час обростає корупційними зв’язками, надмірною бюрократією і нездатністю оперативно і ефективно реагувати на виклики. У медицині це називають еректальною дизфункцією або звичніше – імпотенцією.

І от на сцені з’являться маскулінізовані типи політиків з підкресленою ( штучно чи ні) альфасамцовістю. Вони ігнорують усталені правила, воліють нових, запроваджених швидко і силою. Двічі це призводило до світової війни. У доядерну епоху. Зараз я прогнозую світові альфасамці показово, лякаючи суперників, будуть шмагати тих, хто слабший. Як це робить у Сірії та Україні Путін. Як це, напевне, буде робити дуже скоро у Північній Кореї чи деінде Дональд Трамп.

Джерело: Віктор Лешик

БЕЗ КОМЕНТАРІВ