Віктор Лешик, журналіст

Чим бідніша країна, тим більший процент у сімейному бюджеті йде на харчі. Це аксіома. Школярська істина. Інша справа калорії. У продуктах, котрі споживають українці, справді, може бути більше калорій, аніж споживають сьогодні німці. Хоча, за місяці, що провів у Баварії, мені здалося, що у середньому німецький обиватель теж налягає добре і на м’ясо і на ковбаси і на пиво. Міністр соцзахисту не обмовився, хоча краще б було так. Він продемонстрував ( і не вперше) незнання теми, з якою прийшов у телеефір. Чи є у цьому драма чи тим паче трагедія?

І так і … так. Тому що є речі, які на певній посаді не можна не знати. Взагалі, тема харчів, їжі для українців, котрі у минулому столітті пережили три голоди, має порушуватися з особливою обережністю. Є така річ, як епігенетика. Те, що через мільйони трупів, через канібалізм і повне руйнування людських цінностей пройшло через серце і мозок, лишається у кількох поколіннях.

Не радив би у подальшому ні чиновникам ні політикам легковажно ляпати про те, що кожному українцю пече.

Джерело: Віктор Лешик

1 КОМЕНТАР

  1. Цей Рева , або сам дурень безграмотний , або цинічно вважає нас усіх безграмотними дурнями . Для того , щоб порівнювати процент витрат на харчування потрібно , щоб в Україні і Німеччині не тільки ціни були однаковими , а й доходи населення теж були однаковими . Тож навіщо нам потрібен такий безграмотний і цинічний міністр соцполітики ? Кабміну та президенту слід подумати над більш якісним підбором кадрів .

Comments are closed.