Віктор Лешик, журналіст

ТАК Леоніда Кравчука публічно ще ніхто не обзивав…

Заява Андрія Білецького, н.д. України, лідера «Національного корпусу»:

Напередодні річниці здачі української ядерної зброї, розродився безумним опусом архітектор даного дійства – Кравчук.

У зв’язку з цим дивним текстом, у мене виникло три питання:
1. Яким треба бути дебілом, щоб здати зброю і ПІСЛЯ підраховувати, скільки буде коштувати його відновлення? Це як, подарувавши сусіду квартиру, сісти під під’їздом і з калькулятором рахувати: а скільки ж коштує купівля такої ж? Що за ідіотизм?
2. Якщо ядерний статус коштував 100 млрд., то чому Кравчук його хоча б не продав? Чому розміняв на туалетний папір т.з. Будапештського меморандуму? Якщо США, Британія, Франція, Росія були так зацікавлені в позбавленні ядерного статусу нашої країни – то чому не заплатили за це? Невже Кравчук, якщо вірив у безперспективність ядерної зброї, не міг сказати: «Продаємо, ціна 100, не хочете брати – куплять інші: Іран, Китай і т.д.» Чи фінанси нашої країни він теж вважав безперспективними? Західні країни заплатили б із задоволенням, ядерний статус для розумних країн важливіше. Але Україна отримала би суму, половини якої вистачило би на проведення поглиблених економічних реформ і розквіту економіки.
3. По-третє, якби ми жили на Марсі і не знали інших прикладів, то можна було б повірити у цифру Кравчука – 100 млрд. доларів за відновлення ядерного статусу. Але ми живемо на Землі, серед інших країн, багато з них мають статус ядерних. Тому ми розуміємо, що цифра ця взята звідти, звідки і вся зовнішня політика Кравчука – зі стелі. Невже нас хочуть запевнити у тому, що, наприклад, Пакистан чи Індія – країни, що мають ядерний статус, витратили на нього 100 млрд. доларів? Чи, точніше, в рази більше, адже той же Пакистан не мав ані старійшої школи фізиків-ядерників, ані «Южмашу», ані робочих реакторів, ані розвіданих покладів урану. На відміну від України, котра все це мала і має.

Висновок із всього вищесказаного простий: або ми маємо справу з дебілом, або з брехуном. У будь-якому випадку, соромно за те, що це було Президентом нашої країни.

P.S. А ядерний статус ми ще відновимо.

Андрій Білецький

Джерело: Viktor Leshyk

БЕЗ КОМЕНТАРІВ