Віктор Лешик, журналіст

Треба читати положення про державні нагороди. Деякі з них, знаю точно, ускладнюють слідчим життя і суттєво впливають на судовий вирок. Так що нагороди, якими засипає Порошенко дуже сумнівних осіб, окрім панського «дякую», мають ще й функцію адвокатської парасольки на майбутнє.

От 4 травня своїм Указом Порошенко нагородив орденом Ярослава Мудрого директора «Дніпропетровського стрілочного заводу» ( фігурує у розслідуванні НАБУ). Кінцевий власник заводу схований в кіпрських офшорах – тож, не виключено, що це частинка бізнес-імперії самого Порошенка. На користь цього говорить ще й той факт, що між двома турами виборів Кабмін Гройсмана 10 квітня доповнив санкції проти Росії блокуванням продажу того, що виробляється на заводах Порошенка: склотари і обладнання для залізниць. Цим російський уряд Медведєва скористався, щоб у відповідь з червня заблокувати в Україну поставки світлих нафтопродуктів російського виробництва.

Заради своїх інтересів Петру Порошенку не те що орденів, на економіку цілої країни плювати. Давно відомомий факт тим, хто дивиться на світ не через рожеві ультра-патріотичні окуляри.

Джерело: Viktor Leshyk