Віктор Лешик, журналіст

Що, хто, який невідомий Демон змусив Голову СБУ Баканова і першого помічника президента Шефіра йти з привітаннями до Григорія Суркіса?

І от, шикуючись у нескінченну колону мересдесів, майбахів, поршів, люди, яких для реформ привів у владу Зеленський, смачно кидають шмарклі на ті самі надії і ноги витирають об масову довіру і рейтинг свого друга Вови… Невже вони настільки тупі, сліпі, цинічні потвори?…

Гучна корупційна справа викачки грошей з державних обленерго, де не раз фігурує прізвище Суркіс, навіть тупого з тупих змусила б загальмуватись і не мчатися на тусу, яку організовує людина з, м’яко кажучи, «з не бездоганною репутацією».

От що говорив у недавньому інтерв’ю про справу і масштаб корупції в обленерго ще один друг Баканова і Шефіра Коломойський Ігор:

– Все правда. Вы понимаете размеры хищений? На протяжении буквально полутора лет по 500 млн. в месяц… Без шуток, все по-взрослому. Представьте, эти деньги просто вынимали из карманов каждого простого человека, каждого, но при этом правительство говорит, что надо поднимать тарифы, министры и депутаты поддерживали, а потом шли на прием к Крючкову за своей долей. И сколько таких схем, которые люди оплачивают – когда все вычистим, считаю, надо будет тарифы снизить.

Джерело: Віктор Лешик