Віктор Лешик, журналіст

Кожен день працює проти політичного майбутнього Порошенка. Заява Гройсмана, заява Клімкіна, рішення Конституційного суду, вчорашній «собор» Філарета…

Найкраще для країни, щоби він не подолав 5-відсотковий бар’єр і наповну відчув «плоди рук своїх» без парасольки СБУ, Верховного суду і найбільшої фракції ВРУ. Хай буде у непарламентській опозиції, якщо йому дорогі хоч на один процент від декларованого цінності української держави. Бо зі своїм прохідним мізером – це для країни абсолютно нічого. Значить це лише особисто для Петра – сховатись під парасольку депутатської недоторканності (думаєте випадково з 2017 року в КС лежить непорушно проект закону про депнедоторканність) і продовжити улюблене – плести спільно з Медведчуком інтриги. А в парламентській опозиції до вже очевидного фаворита СН має стати партія «Голос». Їй ні в якому разі не слід вестися на пропозиції від Разумкова – створювати єдину коаліцію. Підтримувати все, що сприяє розвитку і зміцненню української держави, і бути безкомпромісними у тому, що її послаблює.

А Порошенко, Ляшко, Яценюк, Садовий, Гройсман… мають стати символом невідворотності політичного покарання за брехню, неефективність, лицімір’я і ненажерність.

Джерело: Viktor Leshyk