Віктор Лешик, журналіст

Як люди підмасковуються, прогинаються, знаючи що співрозмовнику сказати, щоби сподобатися. Завжди ставився з повагою до управлінського таланту Юіря Єханурова. Цінував його думку, як економіста. Але який же він виявився слабак, коли зайшла мова про речі принципові для країни – історія щодо судової справи позбавлення ліцензії Ньюз-ван. Сидячи в студії ще одного каналу Медведчука, 112-му, став розводити демагогію про свободу слова, про необхідність ліквідувати Нацраду. Сивий, недурний чоловік, готовий молоти все, якби тільки не забули наступного разу запросити у телестудію…

Перед цим за кілька днів на цьому ж телеканалі у перервах трансляції сесії ВРУ слухав експертів-економістів. Це просто жах. Виявляється, це ми, такі вередливі і дурні, відмовилися від співпраці з «Газпромом» і все робимо, щоб у нас забрали газовий транзит.

Це не свобода слова і це не плюралізм думок. Це абсолютна дезинформація і викривлення фактів для створення реальності, у якій плазування перед Росією і корупція на газі – благо!

Стійких у своїх принципах, некон’юктурних людей завжди дуже і дуже мало. Але вони – сіль землі. Їх слід знати, щоб не стати покручем, щоб не втратити орієнтири у цей час непростої для розуміння турбулентності.

Джерело: Viktor Leshyk