Віктор Лешик, журналіст

«Всё те же на манеже»

Телевізійні голови, яких роками використовували в студіях в якості експертів, продовжують брехливо експертити. Вони абсолютно показали на цих виборах свою жахливу манірну некомпетентність і продовжують грати роль оракулів.

Зокрема, чиновники Міністерства тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак і Георгій Тука з легкістю вкотре розв’язують проблему, яку навіть не зрозуміли.

Вони заявляють, що громадяни України, які приймуть путінське російське громадянство, автоматично будуть позбавлені українського громадянства. Їм тут же підспівує пенсійний віце-прем’єр Рева: і українських пенсій…

У кого ці пани є в друзях чи у френдах, просто дайте цим високопосадавцям Конституцію України. У статті 25 чорним по білому записано: «Громадянин України не може бути позбавлений громадянства і права змінити громадянство».

Від себе: І ПРАВА ЗМІНИТИ ГРОМАДЯНСТВО

А також ппп. 2 3 статті 2 чинного Закону Про громадянство:

2) запобігання виникненню випадків безгромадянства;

3) неможливості позбавлення громадянина України громадянства України;
«Громадянин України не може бути вигнаний за межі України або виданий іншій державі.

Україна гарантує піклування та захист своїм громадянам, які перебувають за її межами».

Від себе: немає жодних причин, які можуть позбавити українського громадянства, у тому числі, якщо особа набуде російське громадянство і не напише заяву про відмову від українського. Крапка. Отож, згідно з Конституцією, зміни до якої у цій частині і не думали ще обговорювати, ті, хто матиме подвійне громадянство (в Росії воно дозволено) і далі отримуватимуть пенсії від України і матимуть ті ж самі права, що ви чи я.

Для мене зміни у країні почнуться тоді, коли з екранів телевізорів зникнуть ці абсолютно безвідповідальні безграмотні базіки, які 5 років імітували державну роботу.

Джерело: Viktor Leshyk