Віктор Лешик, журналіст

– Ти нахабний, брутальний безвідповідальний суб’єкт, – часто кричав у телефонну трубку мій завідуючий відділом культури і науки Марат Якович, коли вкотре начальник транспортного відділу зривав якийсь важливий радіозапис… Із низки принизливих характеристик у 80-х Марат Якович вважав найдошкульшою ось цю: та, ти просто АПОЛІТИЧНИЙ тип…

А відповідь начальника транспортного була вересклива, але одноманітна: та де я тобі запчастини візьму, воно ж все сиплеться?!

Абсолютно нелогічна асоціація з тим, про що зараз дізнався і прочитав – з грудня по лютий, за даними КМІС, процент українців, які симпатизують росіянам стрибнув на 9 пунктів і сягнув аж 57 відсотків. У вухах після патріотичних коментаторів-блогерів звучить обурливий голос Марата Яковича: це нахабний, брутальний, тупий, безвідповідальний народ… Після 5 років війни з російським агресором звідки взялося дружнє ставлення? АПОЛІТИЧНЕ бидло, словом.

Ми всі нещодавно взнали, звідки дружні нашому «Укроборонпрому» контрабандисти возили запасні частини. Понад те – народ тупий, але пам’ятає, як у пресі за ці роки кілька разів мелькала інформація, коли СБУ затримувало наших контрабандистів, що везли запчастини у Росію до їхньої військової техніки, а скільки не затримали? І чи немає у суперсекретної організації «Укроборонпрому» зворотньої схеми через прокладку-офшор (не дай Боже, пряма торгівля з ворогом) постачання у Росію з наших заводів запчастин для зброї, яка вбиває наших хлопців на Донбасі? Влада в цілому і очільник держави, зокрема, надсекретністю, за якою насправді ховалося примітивне мародерство, фактично демобілізував народ України і всіляко показав, що це війна – не його. Звісно, це не причина ще любити ворога, який, як би там не було, загарбник і вбивця. Однак щоб зрозуміти настрої людей, треба врешті професійно і чесно вести справи у себе вдома. Бо на сьогодні посполитим через тарифи і побори часто видається, що війна Києвом ведеться не лише проти Росії, але й проти власного народу, отож за дивною логікою народ починає шукати собі союзника у цій війні проти зажерливих олігархів у вишиванках.

Писи: Щоб менше було хайпу – я не належу до тих 57 відсотків.

Джерело: Viktor Leshyk