Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»

Що б там не говорив про себе і про світ президент США Трамп, за задумом американців, ревізія, реквізиція і таємна конфіскація нелегальних російських грошей у всьому світі дозволить вирішити низку регіональних і глобальних завдань:

  1. Провести світову ПЕРЕБУДОВУ міжнародних відносин і міжнародних інститутів (ООН) після руйнувань, завданих Росією з 2014 року (агресія проти України, окупація Донбасу і Криму, загроза ядерного шантажу, дискредитація ООН, світова кібервійна тощо).
  2. «Проплатити» перебудову-2 в Росії та замінити путінський режим влади на більш адекватний, з урахуванням нинішнього міжнародного і внутрішньополітичного становища Росії.
  3. «Охолодити» основні сучасні міжнародні конфлікти – в Україні, Сирії, КНДР тощо – за рахунок амбіцій, грошей та інтересів Росії.
  1. Профінансувати радикальну реформу в Україні без участі нинішнього непрофесійного, консервативного і корумпованого політичного керівництва країни. А також провести відновлення колишніх окупованих територій Донбасу і Криму за рахунок російських грошей і грошей українських бізнесменів-політиків і олігархів, які беруть участь в розграбуванні й зубожінні України.

Що з цього американського задуму може вийде, покаже вже 2018 рік.

Джерело: Виктор Небоженко