Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»

В Інтернеті багато пишуть про бурхливе і напівтаємне навчанні штабом партії «Слуга народу» в Трускавці своїх молодих депутатів Верховної Ради, яким випала велика честь одразу ж, без будь-яких труднощів, стати членами парламентської однопартійної більшості. Це справжній «медовий місяць» молодих депутатів і керівництва партії-штабу «Слуга народу». Обидва поки задоволені один одним. Попереду світле майбутнє і «вічна» однопартійна більшість, а їхніх ворогів в парламенті і вдома чекають тільки неприємності.

Поки що це «трускавецьке» навчання виглядає як чисто корпоративне «натаскування» молодих депутатів за технологією «групової динаміки». Тим часом, правильніше було б починати з найважливішого – політичних смислів і уроків парламентської мужності. А також практики протистояння особистій корупції в процесі роботи парламенту. Ось три підґрунтя будь-якого хорошого молодого депутата Верховної Ради.

А ось якби їм ще розповіли про сумну долю попередніх двох парламентів імені Януковича або Порошенка – це було б ще і чесно по відношенню до депутатів-ентузіастів і «користувачів» політичного успіху президента Зеленського, які вірять, що тепер удача їх переслідуватиме всі п’ять років.

Джерело: Виктор Небоженко