Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»

ПРОМОВА ПРЕЗИДЕНТА

Не слухав, не дивився, не читав. Все одно – він говорить одне, думає інше, а робить третє. Така натура у президента України Порошенка, яка успішно привела його на вершину влади і багатства в злиденній Україні, яка стікала кров’ю від війни. Йому добре, а ось що нам робити? Тому краще аналізувати тільки факти суперечливої діяльності президента України – що поганого і що хорошого він зробив для країни. Все інше – його слова, жести, прийоми, пози – ненадійні та швидко змінюються. А жаль.

Ось було б здорово, якби ми вірили президенту України Порошенку, як американці вірили словам, виступам свого президента США Рузвельта в роки кризи і Нового курсу. На жаль. Порошенко – не Рузвельт, а слабка тінь Путіна. Сталося так, що в ті роки масштабної кризи потрібний для США політик опинився в потрібний час і в потрібному місці.

В Україні – все навпаки. І президент США Рузвельт не був олігархом і не прагнув ним стати. Він страшно боровся з олігархами Америки і витягав країну з прірви. Він боровся не на життя, а на смерть. І переміг. Разом з ним перемогла і Америка. А ми, після виступу президента Порошенка у Верховній Раді, з тривогою запитуємо себе – що ж далі буде з Україною?

Джерело: Виктор Небоженко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ