Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»

ПОМЕР ПОСОЛ, ЗНИКЛА ЗАЯВА ПРО ВТОРГНЕННЯ, ЗАЛИШИВСЯ ЖИВИМ ЛИШЕ ЯНУКОВИЧ

Росія раптом заявила, що не було ніякого прохання колишнього президента України Януковича щодо збройного вторгнення в Україну, яке зараз, в Міжнародному суді в Гаазі, розглядалось як наявність злочинного мотиву для російської агресії. Тепер чекаємо виклику в суд в Гаазі біженця Януковича. А процес в Гаазі тільки почався.

Може ми дочекаємося заяви Кремля, що ніякого Януковича зараз немає в Росії. Всі, кого нам показують російські ЗМІ в якості Януковича, – розіграш кремлівських пранкерів.Кремль впевнено заявить, що немає і не було нікого Януковича в Росії, і все.

Ні, найімовірніше, буде традиційно, по-путінськи. Так, слідом за нещасним російським послом в ООН, який на весь світ продемонстрував заяву Януковича про прохання введення військ Росії в Україну, піде в небуття і сам автор цієї заяви – колишній президент Янукович.

Навіщо Путіну свідки невдалої спецоперації в Україні, на яку він витратив стільки сил і часу. І тут інтереси Кремля і Банкової знову збігаються. Нашим керманичам публічний суд над Януковичем теж не сильно потрібен. Раптом заговорить і розповість, як за спиною повсталого Майдану йшли таємні переговори і готувалися цинічні угоди, які виявилися такими успішними для всіх нинішніх «безальтернативних» політиків при владі.

Джерело: Виктор Небоженко